#1 19-08-09 16:28:01

peterkrol

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 17-08-09
Posty: 2
Punktów :   

To byl chypa pierwszy deff w naszym sojuszu

a oto jego efekty



       

               
                                                 http://s2.travian.pl/berichte.php?id=20154877


  podziekowania dla wszystkich bez waszej pomocy niebylo by tego

Offline

 

#2 19-08-09 18:31:36

Deevill

Użytkownik

Zarejestrowany: 17-08-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: To byl chypa pierwszy deff w naszym sojuszu

Ładnie, zgranie powoli rośnie :]

Offline

 

#3 19-08-09 18:54:37

gorgon04

Użytkownik

Zarejestrowany: 19-08-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: To byl chypa pierwszy deff w naszym sojuszu

Hm ja dalem cynk o defie do rady jak atak byl w drodze, 10 godzin mu zostalo. widac ze kolo mysli ze nie umiemy sie zgrac w tak "krotkim"czasie jak 10h.
Pierwszy deff i odrazu cacy

Offline

 

#4 21-08-09 15:18:56

zapi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 18-08-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: To byl chypa pierwszy deff w naszym sojuszu

witam


wczoraj mialem  sytuacje z prosba o deffa do fluyi i jej oazy wyslalem defa w postaci 350 jednostek i zgadnijcie kto jeszcze wysłał??? NIKT KU..A . cale wojo ch.. strzelil. hmm zastanawiam sie czy wogole jest sens stawiania defa skoro nikt nie odpowiedzial na wezwanie. od tej pory mam w dupie takie deffy. dzis prosilem o wsparcie i tez bez rezultatów. skoro sojusz mam mnie w dupie to ja go tez

Offline

 

#5 22-08-09 10:53:59

Deevill

Użytkownik

Zarejestrowany: 17-08-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: To byl chypa pierwszy deff w naszym sojuszu

Nie zawsze inni są na kontach wtedy kiedy my siedzimy trzeba to wziąć pod uwagę, następną rzeczą jest to, iż niektórzy do siebie mają daleko i pomoc za długo by szła, a za ten czas mogłaby obstawić 2 miejsca, kolejna jest to , że niektórzy posiadają tylko deffa małej ilości dla siebie a szkolą tylko off, więc więcej zrozumienia. Choć faktem jest jeżeli tylko Ty wysłałeś to coś jest nie tak.
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pomocneforum.pun.pl www.ziemniaczek.pun.pl www.brzj.pun.pl www.wena.pun.pl www.sonygsm.pun.pl